Sağlıklı Bi Yer
Sağlıklı Bi'Yer

Sağlıklı Bi Yaşam Sağlıklı Bi Yer'den Geçer...

Günümüzde insanlar eskiye nazaran daha bilinçli ama yine de düzenli spor yapmaya, diyetisyene giderek sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirmeye fırsat yaratamıyorlar….

Sağlıklı Bi’Yer’in kuruluş amacı tam da burada devreye giriyor… Size özel eğitmeninizle sporu kişiselleştirerek alışkanlık haline getirmek, diyetisyene gitmek ile trafikte geçirilecek zaman yerine spor yaptığınız yerde uzman diyetisyen ile görüşme ayrıcalığına sahip olabilmek, acıktığınızda yine sağlıklı, katkısız yiyeceklerin uzman şefler tarafından hazırlandığı ve tüm bunları aynı konseptte sizlere sunmak…
Sağlıklı Bi Yer’de sizleri birebir motive eden uzman eğitmenler bulunmakta. Tek eğitmen ile düzenli çalışmanın bir zaman sonra geliştirdiği arkadaşlık sizleri uzun vadeli ve düzenli spor yapmaya istekli hale getirecektir. Sporun nasıl alışkanlığınız ve hayatınızın bir parçası haline geldiğine siz bile şaşıracaksınız…

Spor eğitmenlerini değil de bizzat konusunda uzman diyetisyenimizin beslenme konusunda sizi yönlendirdiği konseptimizde sosyal vakitlerinizi, hatta boş vakitlerinizi de geçirebileceğiniz menüsü yine diyetisyen ve özel şefimiz tarafından oluşturulmuş bir kafemiz bulunmakta.
Sağlıklı Bi Yer sizlere ikinci bir ev rahatlığı ve huzuru vaat ediyor…

Güleryüzlü, yardımsever ekibi ile sizleri 1 saatliğine de olsa diğer düşüncelerden sıyırarak geçirebileceğiniz mutlu bir yaşam alanı oluşturuyor sizin için…Sağlıklı Bi Yer haftasonu kahvaltıları, toplantılar veya bilgisayarınızla konsantre çalışabilmek için de rahatlıkla faydalanabileceğiniz bir atmosfer sunuyor size….

KURUCULAR


NELER YAPIYORUZ

Hizmetlerimiz

Rs-service

PERSONEL TRAINER

Branşında uzman tecrübeli eğitmenlerimiz sizlerin sağlık ve fizyolojik durumunu, yaşam tarzını ve alışkanlıklarını dikkate alarak, bireysel ihtiyacınıza göre özel egzersiz planı hazırlayıp, antrenman süresince gelişiminizi yakından takip ederler.

Rs-service

KICK BOKS

Kick boks’un vücuda ve psikolojiye de sayısız faydası vardır. Kick boks’un çok yönlü etkisiyle motivasyonu canlandırır ve eğlencelidir, kalori yakımı için de çok faydalıdır. 30 dakikalık antrenmanda 300 – 450 kalori yakımı sağlanır.

Rs-service

REFORMER PİLATES

Reformer Pilates ile Mat Pilatese göre daha hızlı sonuçlar alınmaktadır. Reformer Pilates konusunda BESYO mezunu, tecrübeli olan eğitmenlerimiz eşliğinde sizin için doğru hareketleri yaparak, motive olarak, aynı zamanda eğlenerek sağlıklı ve fit olun.

Rs-service

DİYETİSYEN

Sağlıklı Bi’Yer olarak hizmetlerimiz arasında uzman diyetisyenimiz ile yapılan görüşmelerde size özel hazırlanacak beslenme programı ile doğru ve sağlıklı beslenmeyi hayatınızın bir parçası haline getirmeniz kendiliğinden olacaktır.

Rs-service

FONKSİYONEL ANTREMAN

Fonksiyonel antrenman, son yıllarda diğer egzersiz türlerine göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Fonksiyonel Antrenmanda ise kişini ihtiyacına ve seviyesine uygun yöntem ve ekipmanlar analiz edilerek seçilir ve o doğrultuda teknikler ile çalışılır.

Rs-service

SAĞLIKLI CAFE

Diyetisyenimiz ve şeflerimizin birlikte hazırladığı az kalorili, besleyici ve sporunuzu destekleyen çok özel bir menü hazırladık. Spor öncesi, spor sonrası veya sosyal zamanlarınızı geçirebileceğiniz deniz manzaralı kafemize de bekleriz.