Spor Eğitmeni

Kendimi bildim bileli spora hep bir merakım vardı. Akranlarım çizgi film seyrederken ben hep spor kanallarını seyrederdim. Çocuk yaşta başlayan bu spor aşkı 10lu yaşlardan itibaren, eğitimini alabildiğim branşlara dönüştü.
10 yaşımda Erenköy Acarspor minikler futbol takımında ilk maceram başladı, devamında Taç Spor minikler futbol takımı ve Okul Basketbol takımında 13 yaşıma kadar birlikte rol aldım.
Akabin de hala devam eden vücut geliştirme ve fitness merakım ile eve kurduğum ufak ekipmanlarla vücut geliştirme sporuna ilk adımımı attım.
Akranlarıma nazaran öne çıkan fiziksel güç ve görüntüm ile, ozaman ki lise öğretmenim tarafından Fenerbahçe Kürek Takımı’na kaydedildim ve orada bir süre sporcu olarak bulundum. Yine liseden bir arkadaşım sayesin de Günaçtı Bilek Güreşi Kulübü’ n de müsabık sporcu oldum ve gençlerde İlçe şampiyonluğu ile yetişkinlerde İstanbul dördüncülüğüne kadar ulaştım.
Daha sonrasın da tamamen vücut geliştirme ve fitnessa yönelip, Federasyon eğitimlerine katılarak Fitness Antrenörlüğü belgesi aldım ve bir fiil 9 yıldır insanlara sporu sevdirerek ve faydalarını aşılayarak mesleğimi icra ediyorum..